O projekte Simulacie-Ansys.sk

Vítajte na jedinečnom komunitnom portále pre užívateľov softvéru ANSYS. Na jednom mieste môžete nájsť kompletné informácie k simulačnému softvéru ANSYS 3D Design a ANSYS (Mechanical, CDF, Maxwell, atď), návody, tipy a triky pre numerické simulácie a tiež zaujímavé informácie k softvérovému riešeniu ANSYS.

Snahou portálu je prezentovať trendy v oblasti numerických simulácii a tiež spojiť a rozšíriť komunitu užívateľov softvérového riešenia. Každý užívateľ si môže vytvoriť vlastný profil, ktorý mu zabezpečí prístup do všetkých sekcií portálu, možnosť komentovať príspevky, zapájať sa do diskusií a vymieňať si skúsenosti s ostatnými užívateľmi.

Súčasťou portálu sú návody, tipy a triky, rady a zaujímavé aktuality zo sveta numerických simulácií v softvéri ANSYS, pripravované v spolupráci s odborníkmi z technického oddelenia spoločnosti SVS FEM.

Portál vzniká v spolupráci so spoločnosťou SVS FEM s.r.o., ktorá je oficiálnym ANSYS Channel partnerom, pre Slovenskú a Českú republiku. K softvéru poskytuje kompletné služby od predaja celého portfólia produktov ANSYS, cez technickú podporu a spoluprácu na projektoch až po školenia/konzultácie a dodávku výpočtového hardvéru.

V prípade akýchkoľvek pripomienok a návrhov pre zlepšenie nás neváhajte kontaktovať cez kontaktný formulár alebo priamo e-mailom na info@simulacie-ansys.com

Kontaktný formulár