ANSYS Student – študentská verzia softvéru

Produkty ANSYS Student sú určené študentom, ktorí majú záujem naučiť sa základy simulácie a zoznámiť sa so simulačným softvérom ANSYS. Bezplatná obnoviteľná dvanásť mesačná študentská licencia ponúka rovnaké prostredie a funkcionalitu ako komerčná licencia ale je obmedzená na veľkosť modelu:

  AIM Student ANSYS Student
Mechanika
100K uzlov/elementov 32K uzlov/elementov
Prúdenie
1 Million buniek 512K buniek/uzlov
Elektromagnetizmus 50,000 elementov N/A

Ktorý produkt si zvoliť?

ANSYS Student AIM je vhodnou voľbou pre začínajúcich užívateľov, ktorí hľadajú špičkový a intuitívny nástroj. Začnite používať revolučný nástroj s integrovaným geometrickým modelárom založeným na technológii SpaceClaim a začnite simulovať mechaniku pevných telies, prúdenie tekutín a elektromagnetizmus.

ANSYS Student používajú študenti, ktorí nemajú záujem o zmenu pretože sú zvyknutí na platformu ANSYS Workbench a používajú toto riešenie v škole na cvičeniach.

Licencie produktov ANSYS Student a ANSYS AIM Student sú určené na osobné vzdelávanie.  Analýzy vykonané s ktorýmkoľvek študentským produktom nesmú byť patentované a produkty nesmú byť použité na konkurenčnú analýzu (ako je benchmark) alebo na akúkoľvek komerčnú prácu.